Clabs Digital Agency

Öncelikle bilmeniz gereken bir şey var, bu işi severek yapıyoruz.

İstanbul, Türkiye merkezli, dijitale hakim kreatif bir ajansız. Dijital çağdaki markalar için fikir ve çözüm odaklıyız. Ekibimizin her üyesinin en iyi bildiği işi yapabileceği bir ortam kurduk. Yaratıcılığımızı sanat ve teknolojinin birleştiği noktadan alıyoruz. Çalışmalarımızı stratejik bir şekilde hikayelerle tasarlayıp, dijitale uygun geliştirip ve ürünlerimizi bu dünyaya uygun yaratıyoruz.

İnsanlara önem veriyoruz. Açıklayamayacağınız ve ya sorun olduğunu bildiğiniz konularda sizlerle birlikte çözmek için varız.Mükemmel olmasına önem veriyoruz. Müşterilierimizi, dijitalde kitlelerine ulaştırıyoruz.

TESLIM TARIHINE SAYGILIYIZ:

Kimse proje için son günü sevmez ama iş akışı için bu hayati öneme sahiptir. Zamanınıza ve paranıza saygı duyuyoruz ve bu yüzden projeyi belirtilen zaman aralığında ilerletiyoruz. Bu konuda şaka dahi yapmıyoruz.

KISA VE ÖZ İLETIŞIM:

İyi bir iletişim için kısa ve verimli tutmaya çalışıyoruz konuşmalarımızı. İstediğiniz sohbet ise haftasonuna sizi ofise kahve içmeye bekleriz.

ÇALIŞMADA INISIYATIF YOK:

Bir an önce başlamaktan ve karar almaktan korkmuyoruz. Bir fikriniz var ancak nasıl yapılacağı hakkında hiç bir fikriniz yok mu ? Sizi gayet iyi anlıyoruz. Sadece bize bırakın.

İŞ SIRALAMASINDA ESNEKLIK YOK:

Sağlıklı bir iş akışı için Kanban ve Agile teknikleriyle ilerliyoruz. Değişikliklere ve sürprizlere her zaman hazırız bu süreçte.

Başlıca Hizmetlerimiz

Sosyal Medya

İyi yönetilen bir sosyal medya hesabı, etkileyici bir konuşma yapmak için en gösterişli platform gibidir. İnsanlara sesinizi duyurmak istiyorsanız size sosyal medya yönetimi desteğimizle kimsenin unutamayacağı platformları oluşturuyoruz.

Dijital Reklamlar

Facebook, Google, Instagram ve Twitter gibi mecralarda reklam çalışmalarını size en faydalı ve geri dönüşü gerçekçi rakamlarla sağlıyoruz.

SEO Çalışmaları

Arama motorlarıyla aranızı iyi tutmalıyız. Sizi en iyi şekilde temsil ederek arama motorlarıyla iletişim kurup en üstte çıkmanızı sağlıyoruz.

Web Tasarım ve Özel Yazılım

Dijital dünyada sizin adresinizi temsil eden, güvenilir, şeffaf, kullanılabilir ve gösterişli evinizi inşaa ediyoruz. Unutmayın sizi sevenleri en iyi şekilde ağırlamalısınız.

İçerik Üretimi

Dijitalin dilini konuşmayı iyi biliyoruz. Sizi sürekli güncel tutacak ve en iyi şekilde anlatacak içerikleri en uygun zaman ve platform için oluşturuyoruz.

Kurumsal Kimlik

Dijital dünyada yerinizin olduğu kadar, sizinde şıklığınız önemli. Sizi baştan yaratıyoruz. Sizin mükemmel görünmeniz için en iyi şekilde kurumsal kimliğinizi oluşturuyoruz.

E-Ticaret

Dijitalde satış için en uygun zamandayız. Bu noktada sizin arkanızdayız. Size en uygun ve ihtiyacınızı karşılayacak e-ticaret paket ve çözümlerimizle sizlerin satışlarınızı artırıyoruz. E-Ticaret araç ve yazılımlarımızla sizlerin en faydalı şekilde satış yapmanızı, rakamları yükseltmenize yardımcı oluyoruz.

Mobil Uygulama Geliştirme

Web ve Mobil tarafında sorununuzu ve ya ihtiyacınızı en iyi şekilde yazılmış yazılımlarla sizlere çözüm oluşturuyoruz. Verimliliğinizi artırmak için yazılımsal yollar araştırıyoruz sizlere sunuyoruz ve sizlerle çözümler üretiyoruz.

Çalıştığımız Markalar

Teklif Al

Ad Soyad (Zorunlu)

E-Mail Adresiniz (Zorunlu)

Konu

Mesajınız

Kahvemizi İçin